Krajské volby 2020

Politické strany a hnutí

  1. ALIANCE NÁRODNÍCH SIL
  2. Alternativa pro nezávislé kandidáty 2020 – ANK 2020 (kandiduje v krajích PLK, MSK)
  3. ANO 2011
  4. BEZPEČNOST, ODPOVĚDNOST, SOLIDARIT
  5. Česká pirátská strana (kandiduje v krajích STC, JHC, PLK, KVK, ULK, LBK, HKK, PAK, VYS, JHM, OLK, ZLK, MSK)
  6. Česká strana sociálně demokratická (kandiduje v krajích STC, JHC, PLK, KVK, ULK, LBK, VYS, JHM, ZLK, MSK)
  7. Dělnická strana sociální spravedlnosti (kandiduje v krajích STC, JHC, LBK, VYS, OLK, MSK)
  8. Demokratická strana zelených – ZA PRÁVA ZVÍŘAT (kandiduje v krajích STC, JHC, PLK, KVK, ULK, LBK, HKK, PAK, VYS, JHM, OLK, ZLK, MSK)
  9. Jednotní (kandiduje v krajích MSK)
  10. Jihočeši 2012
  11. KDU-ČSL (kandiduje v krajích VYS, JHM, ZLK, MSK)
  12. Komunistická strana Čech a Moravy (kandiduje v krajích STC, JHC, PLK, KVK, ULK, LBK, HKK, PAK, VYS, JHM, OLK, ZLK, MSK)
  13. Koruna Česká (monarchistická strana Čech, Moravy a Slezska) (kandiduje v krajích PLK, OLK)
  14. Levice (kandiduje v krajích JHM)
  15. MÍSTNÍ HNUTÍ NEZÁVISLÝCH ZA HARMONICKÝ ROZVOJ OBCÍ A MĚST (kandiduje v krajích KVK)
  16. Mladí pro Pardubický kraj (kandiduje v krajích PAK)
  17. Moravané, pro zachování Moravy se při sčítání lidu 2021 opět přihlasme k moravské národnosti (kandiduje v krajích JHM)
  18. Moravská a Slezská pirátská strana
  19. Moravské zemské hnutí
  20. Národní demokracie
  21. Národní obroda
  22. Občanská demokratická aliance (kandiduje v krajích STC)
  23. Občanská demokratická strana
  24. ROZUMNÍ – Petr Hannig – za spravedlnost a životní jistoty (kandiduje v krajích STC, JHC, PLK, KVK, ULK, LBK, HKK, PAK, VYS, JHM, OLK, ZLK, MSK)
  25. Sdružení nezávislých kandidátů 1 – Starostové našeho kraje (kandiduje v krajích KVK)
  26. SDRUŽENÍ PRO REPUBLIKU – REPUBLIKÁNSKÁ STRANA ČECH, MORAVY A SLEZSKA
  27. Severočeši.cz
  28. Starostové a nezávislí
  29. Starostové pro kraj
  30. Starostové pro Liberecký kraj (kandiduje v krajích LBK)
  31. Strana konzervativní pravice – Řád národa
  32. Strana pro otevřenou společnost
  33. Strana soukromníků České republiky (kandiduje v krajích PLK)
  34. Strana zelených (kandiduje v krajích JHC, KVK, PAK, VYS)
  35. Svoboda a přímá demokracie (SPD)
  36. Svobodní
  37. Trikolóra hnutí občanů (kandiduje v krajích STC, JHC, PLK, KVK, ULK, LBK, HKK, VYS, JHM, OLK, MSK)
  38. VIZE – národní socialisté (kandiduje v krajích JHC, ULK)
  39. VOK – volba pro kraj (kandiduje v krajích ULK, MSK)
  40. Volte Pravý Blok www.cibulka.net
  41. VÝCHODOČEŠI (kandiduje v krajích PAK)
  42. ZaRegion (kandiduje v krajích ULK)
  43. Zdraví Sport Prosperita
  44. Změna 2020 (kandiduje v krajích JHC)

Koalice

  1. 3PK – Pro prosperující Pardubický kraj (kandiduje v krajích PAK)
  2. ČISTÝ A LEPŠÍ SEVER / DSSS – Čistý kraj – Bez ubytoven zahraničních dělníků! / DSSS – STOP KRIMIGRANTŮM! / STOP ROUŠKÁM A LIKVIDACI EKONOMIKY / Dělnická strana sociální spravedlnosti – Čistý kraj (kandiduje v krajích PLK, KVK, ULK, PAK, JHM)
  3. ČSSD a Patrioti Olomouckého kraje (kandiduje v krajích OLK)
  4. KDU-ČSL, ADS A NESTRANÍCI – KOALICE PRO PLZEŇSKÝ KRAJ (kandiduje v krajích PLK)
  5. Koalice ČSSD, UFO a Pro MOST (kandiduje v krajích ULK)
  6. Koalice ODS a KDU-ČSL s podporou Soukromníků (kandiduje v krajích KVK)
  7. Koalice pro Královéhradecký kraj – KDU-ČSL – VPM – Nestraníci (kandiduje v krajích HKK)
  8. Koalice pro Pardubický kraj (kandiduje v krajích PAK)
  9. Kraj Vysočina: „TRIKOLÓRA – SOUKROMNÍCI“; Pardubický kraj: „Trikolóra hnutí občanů a Strana soukromníků České republiky“. (kandiduje v krajích PAK, VYS)
  10. LEPŠÍ SEVER (kandiduje v krajích ULK)
  11. Občanská demokratická strana + Starostové + Nezávislí a Východočeši (kandiduje v krajích HKK)
  12. Občanská demokratická strana s podporou Svobodných a hnutí Starostové a osobnosti pro Moravu (kandiduje v krajích JHM)
  13. Občanská demokratická strana s podporou TOP 09 a nezávislých starostů; ODS a TOP 09; Občanská demokratická strana s podporou TOP09 (kandiduje v krajích PLK, PAK, MSK
  14. ODS a Starostové pro občany (kandiduje v krajích VYS)
  15. Piráti a Starostové (kandiduje v krajích OLK)
  16. Pro krajinu (kandiduje v krajích LBK)
  17. Pro krásný kraj – Hlas nezávislých osobností! Koalice ODA, HLAS, SNK ED (kandiduje v krajích MSK)
  18. Pro TOP Vysočinu (kandiduje v krajích VYS)
  19. Soukromníci a ODA (kandiduje v krajích OLK)
  20. Soukromníci a Svobodní
  21. Spojenci pro kraj (kandiduje v krajích ULK)
  22. Spojenci pro Královéhradecký kraj (kandiduje v krajích HKK)
  23. Spojenci pro Středočeský kraj – TOP 09, Hlas, Zelení (kandiduje v krajích STC)
  24. Spojenci – Koalice pro Olomoucký kraj (KDU-ČSL, TOP 09, Strana zelených, ProOlomouc) (kandiduje v krajích OLK)
  25. Společně pro Liberecký kraj (kandiduje v krajích LBK)
  26. Spolu pro kraj – Osobnosti kraje, ČSSD a Zelení (kandiduje v krajích HKK)
  27. Spolu pro Moravu (kandiduje v krajích JHM)
  28. STAN – Starostové a nezávislí společně s KOA, VPM Cheb a TOP 09 (kandiduje v krajích KVK)
  29. STAN, ZELENÍ a NEZÁVISLÍ (kandiduje v krajích MSK)
  30. STAROSTOVÉ (STAN) s JOSEFEM BERNARDEM a podporou Zelených, PRO Plzeň a Idealistů (kandiduje v krajích PLK)
  31. Starostové pro jižní Moravu (kandiduje v krajích JHM)
  32. Starostové pro Vysočinu (kandiduje v krajích VYS)
  33. TOP 09 a KDU-ČSL – Společně pro jižní Čechy (kandiduje v krajích JHC)
  34. TRIKOLÓRA – SOUKROMNÍCI – NEZÁVISLÍ (kandiduje v krajích ZLK)
  35. VOK – Volba pro kraj s podporou hnutí Karlovaráci (kandiduje v krajích KVK)
  36. Změna pro lidi a pro krajinu (kandiduje v krajích LBK)

Senátní volby 2020

Politické strany a hnutí

  1. „Marek Hilšer do senátu“
  2. ALIANCE NÁRODNÍCH SIL
  3. Alternativa pro nezávislé kandidáty – ANK 2020
  4. ANO 2011
  5. Česká pirátská strana
  6. Česká pravice
  7. Česká strana sociálně demokratická
  8. CESTA ODPOVĚDNÉ SPOLEČNOSTI
  9. Demokratická strana zelených – ZA PRÁVA ZVÍŘAT
  10. Dobrá volba 2016
  11. Iniciativa občanů
  12. Jednotní
  13. KDU-ČSL
  14. Komunistická strana Čech a Moravy
  15. Levice
  16. Moravská a Slezská pirátská strana
  17. Moravské zemské hnutí
  18. Národ Sobě
  19. Nezávislá iniciativa (NEI)
  20. Nezávislá kandidátka
  21. NEZÁVISLÍ
  22. Občanská demokratická strana
  23. Ostravak
  24. PÍSEK SOBĚ – sdružení nezávislých kandidátů
  25. Radostné Česko
  26. SENÁTOR 21
  27. Severočeši.cz
  28. SPOLEHNUTÍ – SPOLEČNÉ HNUTÍ ČESKOLIPANŮ
  29. Starostové a nezávislí
  30. Starostové a osobnosti pro Moravu
  31. Starostové pro Liberecký kraj
  32. Strana soukromníků České republiky
  33. Svoboda a přímá demokracie (SPD)
  34. Svobodní
  35. TOP 09
  36. Trikolóra hnutí občanů
  37. Unie pro sport a zdraví
  38. VOK – Volba pro kraj
  39. ZA OBČANY
  40. Zdraví Sport Prosperita
  41. Změna 2020

Koalice

  1. Koalice ČSSD a Hnutí ANO 2011 (koalice Česká strana sociálně demokratická; ANO 2011)
  2. SILNÝ HLAS Z VYSOČINY (ČSSD + Strana zelených + hnutí Budoucnost) (koalice Česká strana sociálně demokratická; Strana zelených; Budoucnost)
  3. ZÁSADOVOST, SPRAVEDLNOST – koalice České strany sociálně demokratické, Strany zelených a hnutí Budoucnost (koalice Česká strana sociálně demokratická; Strana zelených; Budoucnost)
  4. Jan Holásek – společný kandidát Hradeckého demokratického klubu, TOP09, Liberálně ekologické strany, Zelených, Změny pro Hradec, hnutí Senátor 21 a Volby pro město Hradec Králové (koalice Hradecký demokratický klub; TOP 09; SENÁTOR 21; Liberálně ekologická strana; Strana Zelených)
  5. Koalice KDU-ČSL a TOP 09 (koalice KDU-ČSL, TOP 09)
  6. Koalice KDU-ČSL a Naše Město F-M (koalice KDU-ČSL; Naše Město F-M)
  7. SPOJME SÍLY, Koalice KDU-ČSL, ODS a TOP 09 (koalice KDU-ČSL; Občanská demokratická strana; TOP 09)
  8. PRAHA SOBĚ, KDU-ČSL, ZELENÍ, SENÁTOR 21 (koalice KDU-ČSL; Strana zelených; SENÁTOR 21; PRAHA SOBĚ)
  9. Koalice ODS a KDU-ČSL (koalice Občanská demokratická strana; KDU-ČSL)
  10. Koalice ODS a TOP 09 (koalice Občanská demokratická strana; TOP 09)
  11. Koalice ODS + TOP 09 + KDU-ČSL + KAN (koalice Občanská demokratická strana; TOP 09; KDU-ČSL; KAN)
  12. Koalice pro Plzeň (koalice Občanská demokratická strana; TOP 09; KDU-ČSL; Monarchiste.cz; ADS)
  13. Koalice ODS, TOP 09 a STAN s podporou LES (koalice Občanská demokratická strana; TOP 09; Starostové a nezávislí)
  14. David Smoljak, koalice STAN + Piráti + TOP 09 (koalice STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ; Česká pirátská strana; TOP 09)
  15. Starostové / Senátor Českého Švýcarska za starosty (koalice Starostové pro Liberecký kraj; STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ)
  16. ZELENÍ, SENÁTOR 21 a IDEALISTÉ (koalice Strana zelených; Hnutí Idealisté; SENÁTOR 21)
  17. Zelení a Senátor 21 (koalice Strana zelených; SENÁTOR 21)
  18. Společně pro Senát (koalice TOP 09, KDU-ČSL, SENÁTOR 21)
  19. Tomáš Klinecký – TOP 09, Hlas, Zelení (koalice TOP 09; HLAS; Strana zelených)
  20. Jan Grulich – senátor z hor, společně TOP 09, KDU-ČSL, STAN, LES, Piráti (koalice TOP 09; Liberálně ekologická strana)
  21. Michael Žantovský – Svoboda a demokracie, koalice TOP 09, ODS, STAN s podporou SNK ED (koalice TOP 09; Občanská demokratická strana; Starostové a nezávislí)
  22. Společně pro Znojemsko – koalice TOP 09, ODS, STAN s podporou KDU-ČSL a hnutí HLAS (koalice TOP 09; Občanská demokratická strana; Starostové a nezávislí)
  23. Koalice Trikolóra a ODA (koalice Trikolóra hnutí občanů; Občanská demokratická aliance)
  24. LEPŠÍ SEVER (koalice UFO – ÚSTECKÉ FÓRUM OBČANŮ; ProMOST)

Nezávislí kandidáti

  1. Antonín Prachař (nezávislý kandidát)
  2. Bohumila Beranová (nezávislý kandidát)
  3. Drahoslav Chudoba (nezávislý kandidát)
  4. Emilie Třísková (nezávislý kandidát)
  5. Igor Indrák (nezávislý kandidát)
  6. JUDr. Jan Riedl (nezávislý kandidát)
  7. Prof., MUDr. Jaroslav Malý CSc. (nezávislý kandidát)
  8. Jiří Otta (nezávislý kandidát)
  9. MgA. Lukáš Berta (nezávislý kandidát)
  10. Miroslav Šobr (nezávislý kandidát)
  11. Mgr. Petra Kurschová (nezávislý kandidát)
  12. Ing. Radek Iwoniak (nezávislý kandidát)
  13. Radomír Prus (nezávislý kandidát)